please wait, site is loading

Kripto Web

#Коронамаразмы нашого хутора «Перемога»

26.03.2020 01:49

#Коронамаразмы нашего хутора «Перемога»

Підстав для паніки немає! Це підтверджує і доблесна СБУ, де розгорнуто широке стаханівський рух по виявленню агентів Кремля, які намагаються дестабілізувати нашу буд… човен на тлі цинічною агресії російських ВКС в Італію.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

На даний момент виявлено і з’ясовано вже 38 (!) диверсантів, які з допомогою соцмереж і месенджерів намагалися зганьбити нашу евроустремленную дійсність.

Так, наприклад, якийсь громадянин з Дніпра, назвемо його – «П», цитую – «… для нагнітання паніки… за завданням РФ… повинен був проводити фото – і відеозйомку порожніх полиць в магазинах, черг в аптеки…».

Ха! На цьому стервец і попався! Тому як, хаотично метався серед нашого евроизобилия, світил рязанської мордою особи без маски і приставав до осчастливленным безвизом та Томосами громадянам з дурними питаннями: «Де тут у вас паніка?»

А пильні громадяни взяли і звернули пильну увагу на волочащийся за ним парашут!

Під час обшуку, цитую – «… виявлені комп’ютерна техніка та мобільні пристрої, які підтверджують протиправну діяльність…»

Ось так.

Слід сказати, що в СБУ поки не уточнили – ніж звичайні громадяни, які володіють комп’ютерною технікою і знімають на смартфон нашу стабільність, відрізняються від агентів Кремля?

Але робота в цьому напрямку ведеться.
————
P. S.
До речі – про брехні, фейках і клоунів!

Володимир Олександрович! Куди поділося 9 мільйонів 750 тисяч тестів?

#Коронамаразмы нашего хутора «Перемога»


Джерело статті: “http://povin.com.ua/287002-24-03.html”