please wait, site is loading

Kripto Web

Силове повернення Донбасу зараз неможливе – боєць ООС

28.02.2020 12:18

Повернення окупованих територій Донбасу силовим шляхом у нинішніх умовах неможливе.

Об этом сообщает Руспрес

Про це заявив в ефірі ObozTV учасник Операції об’єднаних сил, військовослужбовець Сергій Дорошенко, коментуючи результати останнього соцопитування – силовий варіант вирішення конфлікту на Донбасі підтримали 20% українців.

Новини
"Мають бути готові": в РНБО заговорили про силовий сценарій України на Донбасі

Дорошенко уточнив, що опитування проводилося серед цивільного населення.

"Нехай ці люди не обманюються. Не знаю, де проводився цей опитування, серед цивільних чи військових... Серед цивільних? Ну вони просто нічого не розуміють у військових питаннях. Поки там стоять російські війська, поки армійські корпуси перебувають під командуванням Росії, жодного силового повернення бути не може", – пояснив боєць.

"Існують певні співвідношення між тими, хто наступає, і тими, хто обороняється, та ще безліч умов... Наразі сам народ не готовий, щоб такі дії були проведені", – наголосив він.

Новини
Ветеран АТО відкинув ідею Сивохи про переговори з Донбасом: "З бурятами і чеченцями?"

На його думку, чинне загострення на Донбасі обумовлене політичними мотивами.

"Мені здається, вони (Росія. – Ред.) зрозуміли, що президент (України. – Ред.) в питаннях війни не досить стійкий. І мені здається, їм потрібні всі ці наші жертви, щоб він (Володимир Зеленський. – Ред.) був більш поступливим", – припустив Дорошенко.

Він зазначив, що артилерійські обстріли позицій ВСУ з боку ОРДЛО тривають: "На нашій ділянці не так інтенсивно, але поодинокі спроби вразити наші позиції – є".

Боєць ООС заявив, що силовий сценарій на Донбасі зараз неможливий

Боєць ООС заявив, що силовий сценарій на Донбасі зараз неможливий

facebook.com/pressjfo.news

Як писав OBOZREVATEL, в ході соціологічного опитування, проведеного 13-17 лютого Центром Разумкова, більшість українців висловилися проти "особливого статусу" для Донбасу. При цьому "силовий сценарій" повернення окупованих РФ територій підтримали тільки 20% респондентів, 56% виступили проти цього.

Чергова хвиля загострень на Донбасі почалася з 18 лютого, коли збройні формування РФ спробували прорватися через лінію розмежування і розв’язали масштабні бої біля Золотого.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 16:00 на ObozTV.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Війна на Донбасі" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/silove-povernennya-donbasu-zaraz-nemozhlive-boets-oos.htm”