please wait, site is loading

Kripto Web

Суд визнав “Київенерго” Ахметова банкрутом

26.09.2020 14:33

Господарський суд Донецької області визнав банкрутом АТ “Київенерго”, що належить олігарху Рінату Ахметову та почав ліквідаційну процедуру. Про це повідомляє finbalance. 2 серпня суд включив у реєстр вимог кредиторів у т.ч. вимоги “Київгазу” (286,7 млн грн), “Нафтогазу” (162,4 млн грн), “Укртрансгазу” (674,8 млн грн), “Київводоканалу” (73 млн грн), ТОВ “Техпремпоставка” (1,1 млрд грн) тощо.

Об этом сообщает Зе Люди
Ініціатором процедури банкрутства АТ “К.Енерго” – ПрАТ” є Науково-виробнича компанія “Гірничі машини”.


Видання повідомляє, що у держреєстрі кінцевим бенефіціаром є Вікторія Дзюба, у компанії можуть бути “партнерські” зв’язки з “Гірничими машинами”/Corum Group Ахметова.
Нагадуємо: У серпні 2018 року “Київенерго” передало в управління для комунального підприємства “Київтеплоенерго” київські ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.


Перед цим для “Київтеплоенерго” передали також тепломережі, котельні і районні теплостанції. Це було пов`язано із закінченням терміну дії договору між “Київенерго” та КМДА на управління енергооб`єктами комунальної власності.


У жовтні 2018 року “Київтеплоенерго”, “Нафтогаз” і “Київенерго” підписали мирову угоду, за якою Київтеплоенерго” визнало себе правонаступником за борговими зобов’язаннями “Київенерго” перед “Нафтогазом” у розмірі майже 2,4 млрд₴


У грудні 2018 року Кабмін погодив реструктуризацію боргу “Київтеплоенерго” перед “Нафтогазом”.


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/09/26/sud-viznav-kiyivenergo-ahmetova-bankrutom/”