please wait, site is loading

Kripto Web

Біля луцької книгарні читали вірші просто неба (фото)


Департамент культури Луцької міської ради спільно з ГО Мистецьке об’єднання «Стендаль» організували поетичний марафон з нагоди Дня Незалежності. Поблизу книгарні «Є» усі охочі читали власні вірші або ж поезії людей, які жили та творили в Луцьку.


Про це повідомили організатори заходу.


У День Незалежності в центрі Луцька відбувся захід, який згуртував любителів літератури. Так, організатори підготували інтерактивну карту Луцька й Волинської області, куди можна було вписувати імена відомих письмнників. Чимало лучан з цікавістю зупинялися та шукали знайомі прізвища або ж згадували талановитих митців.


Звісно, чи не першими були закарбовані імена Лесі Українки та Оксани Забужко. Згадали й Володимира Лиса, Надію Гуменюк, Василя Слапчука, Дару Корній, Оресту Осійчук та багатьох інших.


За участь оганізатори дарували поетичні листівки з віршами сучасних письменників та запрошували на Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера», який відбудеться 4-6 жовтня в Луцьку.


Свої вірші читали Юлія Фінковська, яка зараз активно працює над новою збіркою, Катерина Рубан, Анна Луцюк, Дмитро Довбуш, Марина Ковальчук, вірші Оксани Забужко декламував Антон Безносиков.


Зацікавилися заходом й юні глядачі, так вірш декламувала школярка Юліана Монатік. Чимало лухачів лишилося й після читань, аби поспілкуватися про літературу та ближче познайомитися з молодими поетами.ЧИТАТИ ТАКОЖ:


  • Ми дивимося в одному напрямку: хто організовує «Фронтеру» в Луцьку
  • Культура, література і мистецтво: волиняни отримають премії


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/45250/bilya-lutskoi-knigarni-chitali-virshi-prosto-neba-foto/”