please wait, site is loading

Kripto Web

У Києві покажуть благодійну виставу, щоб зібрати кошти на реабілітацію Олега Вергеліса

На початку травня мистецький оглядач, журналіст Олег Вергеліс потрапив до лікарні з інсультом.

У Києві покажуть благодійну виставу, щоб зібрати кошти на реабілітацію Олега Вергеліса
У Києві покажуть благодійну виставу, щоб зібрати кошти на реабілітацію Олега Вергеліса

Благодійний показ вистави «Два анекдоти на вечерю» відбудеться в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка 29 серпня о 19:00. Про це повідомляє PR-компанія «Дель Арте».

Всі зібрані кошти буде передано на реабілітацію журналіста і театрального критика Олега Вергеліса.

Вистава за п’єсами Чехова «Ведмідь» і «Освідчення» — це дві абсолютно несхожі історії про кожного з нас, хто хоча б раз у житті закохувався, об’єднані дотепним рішенням і талантом артистів театру і кіно. Каскадерські трюки, стрільба, поцілунки та обійми не залишать байдужим нікого.

У ролях: Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Юрій Горбунов, Лілія Ребрик, Олексій Вертинський. Режисер-постановник - В’ячеслав Жила.

Олег Вергеліс — мистецький оглядач, редактор відділу культури часопису «Дзеркало тижня», публіцист, заслужений журналіст України, автор та ведучий циклів телепрограм на телеканалі «Культура», член Національного Шевченківського комітету, Національної спілки театральних діячів України та Спілки журналістів України, доцент кафедри журналістики Інституту міжнародних відносин (НАУ), лауреат Міжнародної літературної премії імені Юрія Долгорукого та Гоголівської премії, володар спецвідзнаки «Золоте перо» від НСТДУ.

Нагадаймо, 6 травня Олег Вергеліс потрапив до лікарні у важкому стані. За словами головреда журналу «Всесвіт» та критика Дмитра Дроздовського, у Вергеліса стався інсульт.

8 травня в зв’язку із погіршенням стану Олегу Вергелісу зробили операцію, вона пройшла в нормальному режимі. Стан журнаілста лікарі оцінили як стабільно важкий.

10 травня стало відомо, що Олег Вергеліс перебуває в стабільно важкому стані, але є позитивна динаміка.

12 травня стало відомо, що журналіст у свідомості, але його стан досі важкий.

21 травня стан Вергеліса був стабільним (але важким), однак критичний пік минув без ускладнень. Він був у реанімації. 30 травня стало відомо, що журналіст проходить реабілітацію, динаміка одужання позитивна.Джерело статті: “https://detector.media/community/article/169840/2019-08-13-u-kievi-pokazhut-blagodiinu-vistavu-shchob-zibrati-koshti-na-reabilitatsiyu-olega-vergelisa/”