please wait, site is loading

Kripto Web

Голова зовнішньої розвідки Бухарєв має медаль ФСБ

Призначений сьогодні головою Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв нагороджений медаллю ФСБ “За бойову співдружність”. Про це він сам повідомляв у своєму Facebook у 2014 році.

Бухарєв опублікував свою агітаційну листівку, де вказана інформація про нагороду.

“Я кілька разів бачив в Інтернеті, як люди дорікали мені, що в моїх листівках написано про російську нагороду, тому я вважаю за потрібне розповісти вам, звідки вона у мене”, – написав Бухарєв.


Пост Бухарєва про нагороду ФСБ

За словами чиновника, його нагородили 10 років тому за участь у міжнародній операції із запобігання переправлення великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи.

У цій операції, за словами Бухарєва, були задіяні представники спецслужб різних країн, в тому числі, США, Росії, Європи, Нікарагуа.

Читайте також – Звільнення Луценка через відсутність юридичної освіти вимагає Зеленський

“Також люди дивуються, чому я вказав цей факт у своїх листівках. Я не хвалюся цією нагородою, але вважаю неправильним приховувати такі факти від людей. У мене є принципи, один з головних – чесність”, – написав Бухарєв.

Відзначимо, Бухарєв з грудня 2007 по березень 2010 року обіймав посаду першого заступника голови Державної податкової адміністрації України – начальник податкової міліції. У березні 2014 року в.о. президента України Олександр Турчинов призначив Бухарєва першим заступником голови СБУ – начальником головного управління по боротьбі з корупцією. У тому ж 2014 році Бухарєв став народним депутатом.

Джерело – korrespondent

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!


Джерело статті: “http://povin.com.ua/209407-11-06.html”