please wait, site is loading

Kripto Web

На вулиці Замарстинівській посадили перше символічне дерево на місці майбутнього скверу

Президент Ротарі Інтернешнл Марк Малоуні та заступник міського голови Львова Андрій Москаленко посадили дерево у сквері на вулиці Замарстинівській. Молодий граб став символом майбутньої реконструкції скверу. Її профінансують члени Ротарі клубу. У місті вже підписали із ними меморандум про співпрацю.

«Сьогодні ми посадили дерево на місці, де створимо ротарійський сквер, який буде приносити натхнення для львів’ян. Ми хочемо зробити свій внесок для Львова. Сподіваюся це символічне дерево буде нагадувати всім про те, що ротарійці роблять для міста», ‒сказав президент-елект Ротарі Інтернешнл Марк Деніел Малоуні.

У сквері на перехресті Замарстинівської і Липинського висадять червоні клени, засіють польові трави. Він матиме гарний вигляд завдяки декоративному камінню. Також там буде перший в місті спеціальний екран для малювання графіті, який оновлюватиметься що 2 тижні.

«Саме ця локація є дуже важливою, тому що ця локація є магістраллю, через яку багато людей приїжджають, зокрема, з Києва та інших міст до Львова, з іншого боку якраз завершується реконструкція вулиці Замарстинівської. І фактично ось цей сквер набуде такого життєвого натхнення. Тому що ми очікуємо, що дуже багато людей будуть саме тут гуляти, відпочивати», ‒ сказав заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Ротарі Інтернешнл виділить на реконструкцію парку майже десять мільйонів гривень.Джерело статті: “https://zaxid.net/na_vulitsi_zamarstinivskiy_posadili_pershe_simvolichne_derevo_na_mistsi_maybutnogo_skveru_n1482350”