please wait, site is loading

Kripto Web

Глава Volkswagen вибачився за нацистський слоган у своїй промові

Генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс вибачився за використання нацистського гасла на зборах співробітників компанії, повідомляє Independent.

Звертаючись до колег, Дісс переінакшив гасло нацистської Німеччини «arbeit macht frei» (праця звільняє) на «EBIT macht frei». EBIT означає прибуток компанії до вирахування податків.

Гасло «arbeit macht frei» було нанесено на ворота до концентраційного табору в Освенцімі. Сам Дісс заявив, що не хотів нікого образити. «Це дійсно був дуже невдалий вибір слів, і якщо я поранив чиї-небудь почуття, приношу свої вибачення», — сказав він.

Дісс додав, що він і компанія «пам’ятають про особливу історичну відповідальність Volkswagen в зв’язку з Третім рейхом». У часи нацистської Німеччини Volkswagen на вимогу Адольфа Гітлера розробив автомобіль Beetle, який повинен був бути доступним кожній німецькій сім’ї.

  • В кінці лютого стало відомо, що близько 30 громадян Бельгії досі отримують додаткову пенсію від Німеччини за службу у військових формуваннях СС («Ваффен-СС») під час Другої світової війни.
  • Перед цим стало відомо, що австрійський суд зобов’язав владу виплатити €1,5 млн компенсації колишньої власниці дому, де народився Адольф Гітлер.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/27194-golovi-volkswagen-dovelosya-vibachatisya-za-vikoristannya-u-promovi-nacistskogo-gasla”